You are currently viewing Bielizna, która dobrze wyszczupla

Bielizna, która dobrze wyszczupla

Nie każda z nas ma szczupłą, idealną figurę modelki, jednak czasem byłaby wskazana, na przykład podczas wyjścia w eleganckiej obcisłej sukni na zabawę, wesele lub odświętną kolację. Na szczęście oprócz diety i ćwiczeń możemy w szybki sposób na ten jeden wieczór zmniejszyć swoje obwody i pięknie wysmuklić naszą sylwetkę. Najpopularniejszym rozwiązaniem, z którego korzysta wiele kobiet, jest wyszczuplająca bielizna, która może zdziałać cuda. Gdzie ją kupimy?

Jaką bieliznę wyszczuplającą wybrać?

dobra bielizna wyszczuplającaBielizna modelująca potrafi pomóc nam w wielu sytuacjach, jak i bez wątpienia doda nam pewności siebie i sprawi, że poczujemy się jeszcze piękniej i atrakcyjniej. Dobra bielizna wyszczuplająca przede wszystkim modeluje wybrane partie ciała, wyszczuplając je i wygładzając, dzięki temu zabiegowi nasze niechciane boczki i fałdki znikają, a obcisła stylizacja pięknie się układa. Większość modeli jest bezszwowa, więc nic nieestetycznie nie przebija się przez założone przez nas ubranie. Na rynku znajdziemy różne rodzaje bielizny modelującej, z której każdy fason modeluje inną część ciała. Do najczęściej wybieranych zalicza się majtki wyszczuplające, które idealnie spłaszczają brzuch, wyszczuplają talię, ponieważ model sięgają aż pod sam biust. Według indywidualnych potrzeb dostępne są również spodenki, które modelują linię ud, jak również pasy wyszczuplające, które z kolei wyszczuplają głównie talię. Aby wymodelować całą sylwetkę, polecane są specjalne body oraz halki na ramiączkach, które najlepiej sprawdzą się pod obcisłą i kobiecą sukienką. Bielizna korygująca w żadnym wypadku nie powinna być za ciasna i tym samym niewygodna. Powinniśmy w niej swobodnie oddychać i poruszać. Fasony za duże z kolei nie będą pełniły swoich funkcji i nie wymodelują odpowiednio naszej sylwetki. Przed zakupem należy dobrze się zmierzyć i według wymiarów dobrać odpowiedni rozmiar bielizny.

Ważną kwestią będzie również dopasowanie odpowiedniego koloru bielizny do naszej stylizacji. W sklepach głośnie znajdziemy trzy podstawowe kolory biały, czarny i beżowy, z których ostatnia barwa sprawdza się najbardziej, ponieważ zlewa się z ciałem i jest najmniej widoczna pod ubraniem. Jeżeli bielizna wyszczuplająca całkowicie odmieni nasze nastawienie przed imprezą oraz sprawi, że poczujemy się pięknie i atrakcyjnie to dlaczego z niej nie skorzystać?