You are currently viewing Błyskawiczna naprawa amortyzacji rowerowej

Błyskawiczna naprawa amortyzacji rowerowej

Układy amortyzacji w rowerach offroadowych są znacznie bardziej trwałe i odporne na najbardziej brutalne traktowanie niż te w zwykłych rowerach rekreacyjnych, aczkolwiek nie są niezawodne. Nawet najlepsza amortyzacja w końcu ulega zużyciu, a tym samym podatna jest na powstanie awarii i drobnych uszkodzeń, które mogą z czasem powodować znacznie większe problemy.

Błyskawiczna naprawa amortyzacji roweru terenowego

serwis amortyzatorów warszawaPo trudnym terenie jeździmy dość często, więc układy amortyzacji w naszych rowerach są stale obciążane, i zużywają się szybciej niż podczas jazdy po równej nawierzchni. Nie dziwią nas więc awarie, zwłaszcza te spowodowane przeciążeniem amortyzacji tylnej części roweru, aczkolwiek wszystkie awarie muszą być jak najszybciej usunięte, by drużyna nie miała żadnych przestojów w treningu i eventach. Preferujemy korzystać ze znanych nam punktów, a od dłuższego czasu wszystkie naprawy wykonuje bardzo renomowany warsztat rowerów, w którym przeprowadzany jest również serwis amortyzatorów Warszawa ma kilka warsztatów rowerowych o bardzo dobrej renomie, choć nasz jest uznawany za najlepszy punkt w mieście. Naprawiane są tam bowiem wszystkie awarie rowerowe, od wypaczenia ramy po uszkodzenie amortyzacji właśnie. Najczęściej naprawy wykonywane są od ręki, zwłaszcza jeśli dotyczą przeciążenia układu hydraulicznego, które bywa bardzo proste do naprawy.

W innym przypadku, serwisowanie roweru może zająć co najwyżej kilka godzin. Rzadko zdarza się konieczność wymiany podzespołów, i serwisanci najczęściej preferują w takiej sytuacji by klient zaopatrzył się sam w wybrane części zamienne. Mogą jednak zamontować jedne z fabrycznych modeli amortyzatorów rowerowych w sytuacji w której klient nie posiada własnych części, lub nieszczególnie na takowych się obeznaje.