You are currently viewing Gdzie nabyć skuter dla inwalidów?

Gdzie nabyć skuter dla inwalidów?

Niepełnosprawność nie jest wyrokiem i nawet taki stan można z czasem oswoić. Zwłaszcza jeśli osoba nią dotknięta zostanie wyposażona w odpowiedni pojazd, dzięki czemu będzie mogła być o wiele bardziej niezależna i samodzielna.

Nowoczesne wózki-skutery elektryczne

wózek skuter inwalidzkiZakup wózka-skutera inwalidzkiego może okazać się przełomem w życiu wielu niepełnosprawnych. Albowiem od tej chwili nie będą musieli nikogo prosić o pomoc, choćby w tych najbardziej prozaicznych kwestiach, jak zrobienie sprawunków czy wyjście na spacer. Wielu niepełnosprawnych, którzy korzystają ze skuterów, to własnie spacery, a właściwie przejażdżki docenia najbardziej. W sumie nie ma się czemu dziwić, albowiem jazda elektrycznym skuterem jest przecież tak samo przyjemna jak rowerem. Pomaga w tym bardzo pojemny akumulator, który pozwala przebyć dystans od czterdziestu do osiemdziesięciu kilometrów – zależnie od modelu pojazdu. Jeżeli chcemy zakupić wózek skuter inwalidzki najlepiej, żeby był to pojazd markowy. Dlaczego? Ponieważ skuter musi być bezpieczny i niezawodny, a gwarancję tego, może nam dać jedynie ceniony producent. Dlatego też nie warto stawiać na pojazdy, których cena to tysiąc czy dwa tysiące złotych, bowiem za takie pieniądze nie ma co liczyć, że sprzęt posłuży długie lata. Takie wózki-skutery najczęściej kończą swój żywot wskutek prozaicznych awarii, jak przejażdżka w deszczu lub jazda w cięższym terenie. Natomiast markowe skutery elektryczne dla inwalidów są dostępne już od sześciu tysięcy złotych.

Każdy niepełnosprawny zasługuje na maksimum komfortu i mobilności, a elektryczny wózek-skuter, zdecydowanie to umożliwia. Jego zakup jest bardzo dobrym rozwiązaniem, nie tylko w przypadku osób starszych i schorowanych, ale także młodych, mających problem z wydolnością.