You are currently viewing Kellys – wybór roweru dla siebie

Kellys – wybór roweru dla siebie

Uwielbiam spędzać czas w aktywny sposób. Nie tylko bardzo mnie to odpręża, ale również pozwala zachować dobrą kondycję. Niedawno zmieniłam miejsce zamieszkania i stwierdziłam, że to dobry moment na to, by kupić sobie rower. Znalazłam bowiem w okolicy sporo dobrych ścieżek rowerowych. Uznałam więc, że świetnym pomysłem będzie korzystanie z jednośladu na co dzień – mogę na nim dojeżdżać do pracy. Świetnie sprawdzi się również na wycieczki za miasto.

Dobór roweru Kellys do swoich potrzeb

polecane rowery kellysJazda na rowerze jest świetnym sposobem nie tylko na spędzenie wolnego czasu. Postanowiłam bowiem dojeżdżać w ten sposób do pracy, jeżeli tylko pogoda będzie sprzyjać. Zastanawiałam się nad tym, jaki model roweru powinnam wybrać. Zależało mi na tym, by był jak najbardziej wygodny, żebym dobrze się czuła każdego dnia jeżdżąc na nim. Przejrzałam polecane rowery kellys. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć taki model, który będzie maksymalnie dopasowany do moich potrzeb. Zdecydowałam się na taki rower, który powstał z myślą o jeździe po mieście. Myślę, że od czasu do czasu wybiorę się na nim na jakąś wycieczkę, jednak wybieram zawsze dobre ścieżki rowerowe, na których taki model dobrze się sprawdzi. Musiałam dobrać odpowiednią wielkość takiego roweru. Zdaję sobie sprawę z tego, że wielkość ramy ma wpływ na ułożenie ciała podczas jazdy, co wpływa na komfort oraz to, w jakiej pozycji utrzymujemy swój kręgosłup. Bardzo ważne było więc dla mnie to, by wybrać taki rower, który jest dobrze dopasowany do mojego wzrostu, bym mogła się na nim wygodnie ustawić podczas jazdy. Myślę, że udało mi się znaleźć taki rower, z którego będę chętnie korzystać zarówno na co dzień, jak również podczas jakichś wycieczek. Mam nadzieję, że uda mi się namówić swoich znajomych na jakiś krótki wyjazd za miasto.

Rower stał się moim ulubionym środkiem transportu. Mogę dzięki niemu uniknąć korków, co bardzo doceniam szczególnie, kiedy jeżdżę do pracy. W ten sposób nie tylko oszczędzam trochę czasu, ale również dbam o swoja kondycję. Bardzo lubię różne sporty, poprawiają mi one znacznie samopoczucie. Nowy rower sprawił, że mogę każdy dzień zaczynać w aktywny sposób. Takie dojazdy do pracy dodają mi energii. Cieszę się, że udało mi się znaleźć wygodny rower, który świetnie sprawdza się na co dzień.