You are currently viewing Myjka do salonów fryzjerskich

Myjka do salonów fryzjerskich

Każdy salon fryzjerski, powinien zostać wyposażony w odpowiednie ilości artykułów i urządzeń, każdego dnia wykorzystywanych podczas pracy fryzjera. Właściciele zakładów fryzjerskich, chcąc zapewnić możliwie jak najwyższy poziom świadczonych usług, zaopatrują salony w eleganckie i funkcjonalne fotele oraz myjki do włosów.

Nowoczesna i elegancka myjka

myjka fryzjerskaKlienci, korzystający z usług fryzjerów w wyspecjalizowanym i dobrze wyposażonym salonie, mogą poczuć się komfortowo na dobrze skonstruowanym fotelu lub myjce do włosów. Ponadto, zastosowanie tych systemów ułatwia codzienną pracę fryzjera, a czas trwania usługi jest zdecydowanie krótszy, przy wykorzystaniu nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń zaopatrzonych w salonie. Jednym z kilku podstawowych artykułów wyposażenia salonu, jest myjka fryzjerska, która umożliwia szybkie oczyszczenie włosów klienta. Nierzadko konieczne jest oczyszczenie włosów przed rozpoczęciem stylizacji fryzury, lub nałożeniem farby w celu zmiany koloru włosów. Profesjonalne salony fryzjerskie, zaopatrzone są w jedną lub dwie myjki do włosów, najczęściej jest to zależne od ilości stanowisk fryzjerskich oraz od wielości zakładu. Myjki wyposażone zostały w dobrze rozbudowany układ przepływu wody, co umożliwia jej doprowadzenie i odpływ. Ponadto, posiadają elektryczny system regulacji położenia siedziska i oparcia fotela myjki, na którym zasiada klient w trakcie korzystania z usług.

Artykuły do salonów fryzjerskich, oraz wszystkie elementy wyposażenia zakładu, produkowane są pod zamówienie właściciela salonu. Dlatego też właściciel, ma możliwość konfiguracji artykułów przed zakupem. Prace produkcyjne urządzeń fryzjerskich wykonywane są zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy, artykuły mogą przyjąć określoną strukturę i kolorystykę.