You are currently viewing Pakiet spa dla zakochanych

Pakiet spa dla zakochanych

Zbliżała się nasza czwarta rocznica ślubu. Każdego roku to mój mąż starał się sprawić mi jakąś niespodziankę i zabierał mnie na kolację, do teatru lub na wycieczkę. Zawsze kupował kwiaty i drobny upominek. Oczywiście ja też starałam się obdarować go jakimś pomysłowym prezentem. Jednak w tym roku stwierdziłam, że chciałabym wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić mężowi niespodziankę. W tajemnicy zorganizowałam weekend tylko we dwoje- w salonie odnowy biologicznej.

Pobyt we dwoje w salonie spa

tani pakiet SPA dla dwojga - krakówJak każda kobieta, lubię spędzać z ukochanym romantyczne chwile. Rocznica ślubu wydała mi się świetną okazją do tego, aby pobyć tylko we dwoje, sam na sam i cieszyć się swoją obecnością. Chciałam, żeby było wyjątkowo, ale nie jednocześnie zależało mi, aby nie nadwyrężyć za bardzo domowego budżetu. Mieszkamy w Krakowie i każde miejsce znamy tu na pamięć. Początkowo więc nie wiedziałam, czym mogę zaskoczyć ukochanego. W końcu wpadłam na pomysł, że możemy zrobić coś zupełnie innego, a mianowicie spędzić romantyczny weekend w salonie spa. Miałam małe wątpliwości, czy mężczyźnie spodoba się czas przeznaczony na zabiegi upiększające. Odrzuciłam jednak swoje obawy i szybko zarezerwowałam tani pakiet SPA dla dwojga – kraków, jak się okazało, posiadał bardzo bogatą ofertę dla par. W cenie pobytu znalazły się nie tylko noclegi i zabiegi pielęgnacyjne, ale również romantyczna kolacja przy świecach, wykwintny obiad w restauracji, powitalna butelka wina w pokoju oraz nieograniczony wstęp na basen, saunę i siłownię. Pokoje okazały się naprawdę luksusowe, jasne i pięknie urządzone. Dodatkowo wokół budynku znajdował się wielki ogród z mnóstwem zieleni. Jak na tą cenę, oferta była naprawdę bardzo bogata. Dzięki temu, że zarezerwowałam ten tani pakiet SPA dla dwojga – kraków mogliśmy poznać od zupełnie innej strony.

Mimo początkowych obaw, mój mąż był zachwycony pomysłem, na jaki wpadłam. Do końca utrzymywałam go w niepewności. Po kryjomu spakowałam ubrania i najpotrzebniejsze rzeczy i ukryłam je w bagażniku. Mąż był do ostatniej chwili przekonany, że jedziemy na kolację. Jego mina, gdy weszliśmy do luksusowego hotelu, była bezcenna. Nasz pobyt okazał się bardzo udany- wspólnie celebrowaliśmy rocznicę ślubu i spędziliśmy niezapomniane chwile.