You are currently viewing Potrzebowałam bukietu z hortensji

Potrzebowałam bukietu z hortensji

 

Zbliżał się dzień mojego ślubu. Miałam już załatwione większość rzeczy. Wiedziałam jaką chcę mieć fryzurę na ślubie, posiadałam sukienkę uszytą przez krawcową. Pozostała mi do załatwienia już tylko jedna rzecz. Mianowicie był mi potrzebny bukiet ślubny. Nie wyobrażałam sobie iść do ślubu, bez odpowiedniego bukietu w ręce. Marzyła mi się wiązanka z hortensji. To były moje ulubione kwiaty. W dodatku brałam ślub w sezonie, kiedy były one łatwo dostępne.

Kto wykona dla mnie bukiet z hortensjami?

bukiet z hortensji w białymstokuDzień ślubu zbliżał się wielkimi krokami, dlatego musiałam jak najszybciej znaleźć odpowiednie miejsce. Byłam ciekawa, która kwiaciarnia wykona dla mnie bukiet z hortensji w Białymstoku. Tak jak myślałam, nie było z tym większego problemu. W samym centrum Białegostoku znalazłam kwiaciarnię, która podjęła się tego typu wyzwania. Powiedziałam florystce, że zależy mi aby był to duży bukiet z hortensjami w liliowym kolorze. Kwiaty te występują w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego nie było z tym najmniejszego problemu. Florystka zapisała sobie, że bukiet ma się składać z kilku pąków hortensji, spiętych ze sobą oraz z dodatków florystycznych, takich jak perły na sznurze. Byłam przekonana, że to będzie idealne połączenie na bukiet ślubny. Florysta upewniła mnie w tym przekonaniu. Powiedziała, że takie kompozycje bardzo często zamawiane są przez klientów tej kwiaciarni. Wpłaciłam zaliczkę, a dzień przed ślubem udałam się do kwiaciarni odebrać gotową wiązankę. Byłam nią wprost zachwycona. Bardzo mi się spodobała. Szybko zauważyłam, że jest ona wykonana ze świeżych, ciętych kwiatów hortensji. Kwiatostany były spryskane odpowiednim utrwalaczem, dzięki czemu zachowały swoją świeżość nawet na drugi dzień po weselu. Bardzo długo cieszyłam się pięknym wyglądem tego bukietu z hortensji. Byłam bardzo zadowolona, tym bardziej że za wiązankę zapłaciłam zaledwie kilkadziesiąt złotych.

Hortensje to bardzo tanie i trwałe kwiaty. Dzięki temu świetnie nadają się na bukiety ślubne i wszelkie wiązanki. Florystka stanęła na wysokości zadania i wykonała dla mnie przepiękny bukiet, który ozdobiła w delikatny i elegancki sposób. Kolor kwiatów był wprost idealnie taki, jakiego wymagałam. Cieszę się, że udało jej się znaleźć w hurtowni właśnie taki kolor hortensji.