You are currently viewing Poznałem koszty skończenia domu w Trójmieście

Poznałem koszty skończenia domu w Trójmieście

Od kilkunastu miesięcy próbuję postawić swój dom. Niestety z powodu nieprzewidzianych wydatków musiałem przełożyć w czasie swoje marzenie o własnym domku w mieście. Pracę powoli ale jednak idą do przodu. Obecnie jestem na finalizacji stanu surowego pełnego. Zacząłem zastanawiać się ile miesięcy, a może lat potrwa zbieranie środków na ukończenie budynku.

Ile kosztuje wykończenie domu w Trójmieście?

koszt wykończenia domu TrójmiastoAby się tego dowiedzieć postanowiłem poradzić się specjalistów, którzy od lat zajmują się tego typu sprawami. Umówiłem się na spotkanie i spodziewałem się najgorszego. Miła Pani, przedstawicielka firmy oznajmiła mi, że istnieje bardzo wiele czynników wpływających na koszt wykończenia domu Trójmiasto jest bardzo drogie jeśli chodzi o wykończenia domów. W sumie tego się spodziewałem, cena ziemi, czy mieszkań w moim rodzinnym mieście jest jedna z najwyższych w całym kraju. Po opowiedzeniu jej większej ilości szczegółów, takich jak metraż domu, ilość kondygnacji, oraz przedstawieniu rozkładu pomieszczeń, specjalistka mogła lepiej oszacować koszty całego przedsięwzięcia. Dzięki jej fachowej pomocy dowiedziałem się, ile mniej więcej pieniędzy potrzebuję aby spokojnie móc skończyć mój wymarzony dom. Podziękowałem jej za poświęcony czas i mnogość informacji, które zostały mi przekazane i przekazałem, że jak już odłożę wspomniana przez nią sumę to się odezwę w celu nawiązania dalszej współpracy.

Po 2 latach udało mi się odłożyć wspomnianą sumę pieniędzy. Odłożyłem ich nawet więcej, bo wiedziałem, że usługi na pewno podrożały. Umówiłem się na szczegółową wycenę już w moim domu. Po spotkaniu szczegółowa wycena wykończenia wnętrza mieściła się w górnej granicy mojego budżetu. Nie mogę już doczekać się, kiedy będę mógł się tutaj wprowadzić.